Vítejte…

FacebooktwitterFacebooktwitterby feather

Velevážení přízabakznivci hudebních těles LIPO a Newrč, drazí kamarádi,

je mi ctí uvítat vás na našich nových stránkách, od kterých si slibujeme, že budou více pružné, informativní, objevné a více vaše. Proto si dovoluji oslovit právě vás přátelé a požádat o spolupráci při dalším dotváření těchto stránek. Za ty roky co existujeme jsme procestovali světa kraj. Hráli jsme na stovkách míst a poseděli s mnoha přáteli. Je tedy víc než jisté, že musí existovat mnoho fotografií, možná i videí, nahrávek ze „sejšnů“ atd. A o to tady právě běží.

Prosím tedy hned úvodem VŠECHNY. Máte-li někdo nějaký materiál, který se přímo, či nepřímo týká skupin LIPO, nebo Newrč, ale stejně tak i přímo mé osoby, PROSÍM, podělte se o ně s námi a tím i s ostatními příznivci našich stránek. Veškeré příspěvky v co nejkratší době zveřejníme a jmenovitě uvedeme i dárce. Pochopitelně stejně tak nás zajímají vaše názory, nápady atd. Vhodné jsou též staré články z novin. Na našich stránkách můžete sami založit „fórum“, které se nemusí týkat jen nás:-) Prostě pojďte nám pomoci dotvořit stránky k obrazu vašemu:-)

Pevně věřím, že se vám tady u nás bude líbit a budete se k nám často vracet. Již brzy se zde objeví skladby, které jste zaručeně ještě neslyšeli. U textů doplníme akordy a pokud možno i zvukové záznamy, abyste si mohli tyto písničky kdykoli zahrát sami, a mnoho dalších překvapení. Zůstaňte nám věrni – i my zůstáváme věrni vám. Tak vstupte a užívejte si.

Hezké zážitky všem

„Žabák“

PS od webmastera: Pokud najdete chybičku, tak následujte tento odkaz. 😉

1 komentář u „Vítejte…

  1. žil byl jeden kluk, co měl rád život a dobré lidi. Seznámil se s žabákem a Lipáky a občas s nimi jezdil na akce či jen tak poseděl. 3 roky prožil v Děčíně a pak se oženil a odstěhoval. Teď po letech narazil na netu na staré kamarády a tímto slibuje, že se jim ozve, případně pošle nějaké staré fotky. Stále vzpomínám.
    Ahoj kamarádi – váš BEN, tremp samotář.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *