Informace k registraci

FacebooktwitterFacebooktwitterby feather

Co vám přinese registrace na webu?

  • bezproblémové komentování článků, při kterém nebudete nijak omezováni a vaše komentáře nebudou podléhat schvalování (až na pár vyjímek, které si přeci jen vyhrazujeme, třeba větší množství vložených odkazů apod.)
  • v nastavení profilu po přihlášení si můžete přidat svého avatara (obrázek vaší tváře, ať vás u komentářů bezpečně poznáme 😀 )
  • budeme vás jako první informovat o novinkách pomocí nepravidelných newsletterů (budou odesílány jen tehdy, pokud přibyde na stránkách nový obsah 😉 )
  • a další třeba ještě časem vymyslíme… 😉

Jak se registrovat?

Jednoduše kliknete na odkaz Registrace, vyplníte své uživatelské jméno, kterým se budete přihlašovat, a email, na který vám přijde vygenerované heslo pro přihlášení. Následně se pomocí svého uživatelského jména a hesla přihlásíte, kliknete na odkaz administrace a tím se dostanete do nastavení svého profilu. Tam si můžete nastavit další informace o vás, tj. jméno, které bude zobrazováno u vašich příspěvků, změnit si heslo na vlastní, které si budete snadno pamatovat (myslete ale na bezpečnost!),  a třeba i svého avatara.

Snad se vám tu bude líbit. Konec konců, je tu na co koukat a co poslouchat. I co číst. Tak si to všechno užijte, je to tu přece pro vás. 🙂