Newrč – Kamelot (Demo)

FacebooktwitterFacebooktwitterby feather

04PDR_0045Přinášíme vám první z bonusů, které jsme vám na nových stránkách slíbili. Následující písničky jsou autentické nahrávky z roku 2004 z nedokončeného alba Kamelot a jako milého hosta v nich můžete slyšet děčínskou zpěvačku Danielu Pacovskou. Album je nedokončené, ale dá-li pánbůh, třeba se jednou zadaří a spatří světlo světa. Přejeme příjemný poslech.

Technická poznámka:

Jedná se o nahrávky z magnetofonové pásky, proto vás prosíme o shovívavost při poslechu, kvalita zvuku je tomu odpovídající. Protože bychom se rádi pokusili o její zlepšení, dáváme sem zatím písničky jen k online poslechu, ke stažení přidáme časem. Děkujeme za pochopení. – Edit: Po menší úvaze zde ponecháme nahrávky pouze k přímému poslechu, ke stažení nejspíše nebudou.

3 komentáře u „Newrč – Kamelot (Demo)

  1. Tak jsem cíleně objevila tyto stránky. Krásné vzpomínání, nově objevená kapela Newrč a skvělá hudba. Chybí mi ovšem jmenovitě historie kapely Lipo, spíše takový ucelený přehled a u Newrč více mp3 písniček a hlavně akordy u písně Do věží. Tak s tím něco udělejte! 🙂 A rychle! Díky!!!!!!

    • Akordy Do věží budou, jen to musím dát se Žábou do kupy… Mp3 – to je otázka na Žábu, jestli se dá ještě něco vyštrachat. A historii Lipa… No hele, uvidíme, co se tím dá dělat…. 😉 :mrgreen:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *