S muzikou se loučím, s Vámi nikoli:-)

FacebooktwitterFacebooktwitterby feather

Ahoj lidičky,za ty roky, co jsem se pohyboval ve světě muziky jsem poznal strašně moc lidí.Dobrých i zlých, ale dobří převažují.

Za ty roky,co existují tyto stránky jsem poznal mnoho názorů-dobrých i méně dobrých, ale jedno je jisté.Stránky plní svůj účel, tedy není proč je rušit i když já sám jsem se rozhodl a to zcela dobrovolně a svobodně UKONČIT HUDEBNÍ KARIÉRU a to s odchodem tohoto ruko 2010, který považuji za nejhorší rok v mém životě a pevně věřím, že horší už mě nepotká.

Vám všem, kteří rádi chodíte na naše stránky přeji ten nejlepší a nejšťastnější nový rok 2011 a všechny další ještě lepší.Budeme velice rádi, když našim stránkám budete i nadále nakloněni a díky vám rapidně přibude návštěvníků. Není vyloučeno, že se ještě někdy někde potkáme a pohrajeme, ale pomalu a jistě to vyvrátím, jelikož zároveň s tímto přáním dávám do dražby své poslední klávesy, na které bylo složeno asi nejvíce písniček a skladeb.Jiný nástroj již pořizovat nebudu.Vyvolávací cena je 5000,-Kč a aukci nechám běžet do 15.1.2011. Nástroj dostane nejvyšší nabídka včetně mých zpěvníků, rukopisů atd.Přihazovat se může zde, nebo na mailovou adresu.

Ještě jednou všem moc děkuji za přízeň a rád vás na těchto stránkách budu i nadále potkávat. Pokusím se i o to, aby zde přibylo textů, akordů a zvukových nahrávek volně ke stažení.

Tak přátelé-krásný nový rok. Ten starý škrtám včetně všeho, co se v něm odehrálo.

Loučím se
Vladimír „Žabák“ Hermann

8 komentářů u „S muzikou se loučím, s Vámi nikoli:-)

 1. ahoj pamatuješ na Letnou kozlov na Říhovi jednou jsme táhli z kozlova a potom jsme spali u mě na letný v garzonce a u Říhů jsem jednou zpíval s tebou danielu od lucie neni to tak dlouho co jsem tě viděl na sněžníku na rozhledně ale nějak rychle si utekl:) až ted se mi dostala druhá deska od LIPA do přehrávače a je super..jestli chceš tak napiš ahoj michal

 2. tak nejak si posloucham uz skoro 20 let Lipo a ted mi dochazi krasa nekterych skladeb. Neda se zjistit, za jakych okolnosti vznikla ta Na rozloucenou? Je mi blizka…

  • Jéééžiš, to je nááádherně a jednoduše napsané, leč tak složité. Přes to mě to nutí reagovat:-))
   Jsou situace, kdy se sice rozloučíš, ale někde ve skrytu duše tajně věříš, že návrat je možný:-)) To je případ muziky:-))
   Pak jsou ovšem situace, které neovlivníš, jelikož o nich nerozhoduješ sám. A tam bych se pousmál a zopakoval tu krásnou větu: „S tím co má člověk rád, se nemá loučit..“[b][/b] Kéž by si tuto větu jednou přečetla ta osoba, které je to více určené:-)) Ale i přes to děkuji. Ž

 3. Ahoj Žabáku, už dlouhá desetiletí Tě hledám a teprve dneska se mi to poštěstilo. Byl bych moc rád za kontakt, když jsme se někdy před 25 roky navzájem ztratili – myslel jsem, že ses tehdy odstěhoval. Budu moc rád, když se ozveš a to nejen pro zájem o písničky, který mám také. Douifám, že se upamatuješ (Severka,Jilemnice, Kapitán). Také by mne zajímal P.Jiříček… Rád obnovím staré přátelství. M.

 4. Děkuji všem, kdo mi vyjádřil podporu. Moc jí potřebuji.Alespoň vím, že nejsem sám, i když jsem si to v poslední době už myslel:-)

 5. Ahoj Žabáku,
  co jsem četla.. nevím co k tomu napsat, vlastně ani nevím co se děje.. držím palce ať se ti vše k lepšímu obrátí. Tvoje písničky z hlavy jen tak nedostanu.. ani nechci.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *