Ahoj lidičky-ještě neumíráme a kupředu se díváme

FacebooktwitterFacebooktwitterby feather

Strašně dlouho jsem se neozýval a tak to napravuji.

Úvodem chci pozdravit všechny, kteří na naše stránky chodí a chodí sem rádi. Moc si toho vážíme a tímto vám všem i děkujeme. Zůstaňte nám věrni stejně, jako zůstáváme věrni MY vám.

Dva roky utekly jako voda a myslím, že by bylo dobré se zase ozvat a trochu zrekapitulovat a trochu poinformovat a trochu zavzpomínat.

To nejhorší už mám (si myslím) za sebou, rány přebolely a tak to vypadá, že by zase člověk mohl koukat co, jak a kde popostrčit kupředu. Jestli si někdo říká „tak to je super-už je rozvedený“ věřte-nejsem. Ani po dvou letech, ale určitý posun k dobrému tu je. Náš syn Tomáš už není mimino, má už svůj názor a tak se sám od sebe rozhod, že chce pokračovat ve své životní cestě po boku svého tatínka, tedy po boku mém. A z toho mám lidičky takovou radost, že se o ní musím s vámi všemi podělit a zároveň to beru jako obrovskou zodpovědnost, které jsem si plně vědom. Stejně tak sázím na to, že si mě jednou najde i dcera Kačenka, které je dnes 16 měsíců a o mé osobě toho zatím moc neví. Jsem tady Kačenko a čekám-neboj.

Pojďme dál.

Když je mi nejhůř, naklepu do vyhledavače NEWRC a jdu do archívu mého života nejen se trochu rozptýlit, ale věřte-nevěřte i si zazpívat sám se sebou, nebo s klukama. Moc mi to pomáhá.

Pak mě pochopitelně mile překvapí a potěší jak obrovská návštěvnost stránek, tak i to, co na naše stránky dokážete napsat tak milého vy lidičky, které povětšinou znám a mám vás upřímně moc a moc rád. Jste sqelí. Děkujeme.

Snad právě díky tomu, že se situace uklidňuje a náš život (můj i Tomáška) se začíná vracet do normálních kolejí, začínám velice silně uvažovat o tom, že by bylo dobré se zase vrátit k muzice. Nevím jestli přímo k té zábavové, ale určitě k té Lipácké. Ale jsem tak trochu na vážkách. CO VY NA TO??

Budu se i v tomto roce 2012 moc těšit na vaše postřehy, názory, příběhy. Tyto stránky jsou otevřeny všem dobrým lidem, a i proto jsem se kdysi rozhodl je zachovat, i když kapela Newrč už v podstatě neexistuje. Ovšem „není všem dnům konec“ že???

Přeji všem krásné dny plné slunce, lásky a pohody a pokud vám k tomu všemu trochu pomáhají i naše písničky – neznám lepší odměnu. Třebas se ještě dočkáte úplně nových, vám dosud neznámých písniček, které už sice na světě dávno jsou, ale k vašim uším se ještě neměli šanci dostat.

Lidičky-mějte se rádi a všem těm, kteří mají v mysli a duši černo a ublížili (či ubližují) vám stejně jako určitá osoba ubližuje mě-odpusťte jim, stejně jako odpouštím já. Přiveďte je sem a něco si zazpíváme ne?

Ahojky všem a brzy zase tady na Newrc.

S úctou vás všechny zdraví

Vladimír „Žabák“ Hermann

6 komentářů u „Ahoj lidičky-ještě neumíráme a kupředu se díváme

 1. Ahoj Žabáku!
  Jsem jednoznačně pro aby jsi se vrátil zpátky k muzice a k textaření.Kapela LIPO mi moc chybí a mám pocit že tu kolem ani žádná jiná folková kapela není.Folk tak nějak zmizel,tak nevím co se s těmi lidmi děje.Za ta léta co se folkové muzice věnuju si kapela LIPO našla nezastupitelné místo v mém srdci.Přeji Ti mnoho štěstí na cestě životem i v muzice.Folk žije!

 2. Ahoj Žabáku,
  našel jsem Vaše stránky a zavzpomínal na staré dobré časy 🙂 🙂
  Vaše písničky jsem poslouchal na LP desce a teď v mp3 v autě na cestách, díky !!!! Moc se těším jestli někdy v budoucnu vyjde setkání se Září 🙂

  Díky za bránu, vždy je a bude spojena s Tebou 😀

 3. Ahoj,
  moc blahopřeji k Tomíkovi. Zasloužili jste si to po tom všem oba (a že z toho, čím jste si prošli vím jen zlomek). Upřímě Vám to přeji.
  A k muzice se určitě vrať, písničky jsou super, ale vždyť ty víš…
  SP

 4. Žabáku, jestli cítíš, že je ten správný čas, tak hurá do toho – už se těšíme jak na nové, tak na staré písničky od super muzikanta 🙂

 5. Žabáčku!!!!Já tě prostě miluju!!! Prožil jsi si v životě už spoustu příběhů ( některé jsem ti ani nezáviděla) a přesto máš odvahu a chuť dívat se dopředu! A co víc! Ty umíš, tam někde v tom neprožitém, vidět naději a třeba i nějaké krásno!!!!!! Jestli jsi neprodal své poslední klávesy, což by bylo super, sedni si a dej k tomu muziku a slova…… Do té doby budu dál a dál pouštět staré songy a rozněžňovat se nad svým mládím:-). Díky za zprávu, že už je zase trochu líp a návrat k nám, nevyléčiteným nostalgikům s touhou vidět vše tak nějak lepší!!!! Díky Ifča Kadaň

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *